Ardahan Silvermat Etiket

Ardahan Silvermat Etiket | Ardahan Silvermat Etiket Fiyatları | Ardahan Silvermat Etiket Özellikleri | Ardahan Silvermat Etiket Yazıcı | Ardahan Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Ardahan Silver Mat Etiket | Ardahan Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Ardahan silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir ardahan etiket türüdür. Genellikle kitap ve ardahan barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Ardahan silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun ardahan etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan ardahan silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Ardahan silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Ardahan silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Ardahan silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Ardahan silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Ardahan silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Ardahan etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Ardahan silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Ardahan silvermat etiket, ardahan termal etiket, ardahan silver mat etiketler, ardahan mat etiketler, ardahan silver mat etiket fiyatları, ardahan etiket fiyatları, ardahan şeffaf etiket fiyatları, ardahan silver mat barkod etiketi, ardahan barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner