Ardahan Polietilen Opak Etiket

Ardahan Polietilen Opak Etiket | Ardahan Opak Pe Polietilen Etiket | Ardahan Opak Polietilen Etiket | Ardahan Opak Etiket | Ardahan Opak Etiket Fiyatları | Ardahan Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Ardahan

polietilen opak etiket

Ardahan Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Ardahan opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Ardahan opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta ardahan opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir ardahan etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Ardahan opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Ardahan polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız ardahan barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Ardahan polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve ardahan opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Ardahan polietilen etiket, ardahan polietilen opak etiket, ardahan opak etiket fiyatları, ardahan opak etiket, ardahan opak polietilen (pe) etiket, ardahan sembol etiket, ardahan polietilen pe etiket, ardahan opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner