Ardahan Eko Termal Etiket

Ardahan Eko Termal Etiket | Ardahan Eko Termal Etiket Fiyatları | Ardahan Eko Termal Kağıt | Ardahan Termal Etiketler | Ardahan Eco Termal Etiket Nedir | Ardahan Top Termal Etiket | Ardahan Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Ardahan eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Ardahan eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için ardahan etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu ardahan etiket en ardahan ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Ardahan eko termal etiket fiyatları ve ardahan eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan ardahan eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Ardahan eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Ardahan termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Ardahan ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Ardahan etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Ardahan termal etiket, ardahan etiket Ankara, ardahan boş etiketardahan eco etiket, ardahan etiket fiyatları, ardahan eko termal etiket, ardahan etiket, ardahan eco termal etiket fiyatları, ardahan sıra numarası etiketi, ardahan ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner