Ardahan Lamine Termal Etiket

Ardahan Lamine Termal Etiket | Ardahan Lamine Termal Etiket Fiyatları | Ardahan Lamine Termal Etiket Nedir | Ardahan Lamine Termal Barkod Etiketi | Ardahan Termal Etiketler | Ardahan Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Ardahan lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Ardahan lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Ardahan lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Ardahan lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen ardahan etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda ardahan termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer ardahan etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan ardahan lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Ardahan termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Ardahan lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Ardahan etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Ardahan lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Ardahan lamine termal etiket nedir? Lamine ardahan termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel ardahan lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Ardahan lamine etiket, ardahan termal etiket, ardahan top etiket, ardahan ribonsuz baskı, ardahan baskılı etiket, ardahan renkli termal etiket, ardahan lamine termal barkod etiketi, ardahan kuşe etiket, ardahan termal etiket boyutları, ardahan boş etiket, ardahan termal etiket fiyatları, ardahan lamine etiketler, ardahan eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner