Ardahan Güvenlik Etiketi

Ardahan Güvenlik Etiketi | Ardahan Garanti Etiketi | Ardahan Güvenlik Etiketleri | Ardahan Etiket | Ardahan Alarm Etiketi | Ardahan Güvenlik Etiketi Fiyat | Ardahan Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Ardahan garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan ardahan güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya ardahan kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan ardahan güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi adana olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket ardahan kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Ardahan güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel ardahan güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Ardahan garanti etiketi, ardahan güvenlik etiketi, ardahan etiket, ardahan kırılgan etiket fiyatları, ardahan termal etiket, eko etiket ardahan , ardahan güvenlik etiket fiyatları, ardahan emniyet etiketi, ardahan garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi adana.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner