CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Ardahan Baskılı Pasta Kutusu

Ardahan Baskılı Pasta Kutuları | Ardahan Pasta Kutusu | Ardahan Pasta Kutusu Fiyatları | Ardahan Baskısız Pasta Kutusu | Ardahan Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Ardahan Pasta Kutusu Baskılı | Ardahan Pasta Kutusu Siparişi | Ardahan Baskılı Kutu | Ardahan Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Ardahan pasta kutusu, ardahan baklava kutusu, ardahan pizza kutusu, ardahan lahmacun kutusu, ardahan pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Ardahan baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Ardahan baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Ardahan baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı ardahan pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Ardahan baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Ardahan Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Ardahan baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için ardahan pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel ardahan pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Ardahan baskılı pasta kutusu, ardahan baskılı pasta kutusu fiyatları, ardahan pasta kutuları, ardahan pasta kutusu fiyatları, ardahan pasta kutusu imalatı, ardahan baskılı pasta kutusu ve fiyatı, ardahan ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner