CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Ardahan Baskılı Pide Kutusu

Ardahan  Baskılı Pide Kutusu | Ardahan  Pide Kutusu Fiyatları |Ardahan Pide Kutusu  |Ardahan Pide Kutusu Ölçüleri | Ardahan Pide Kutusu İmalatı | Ardahan Hazır Pide Kutusu | Ardahan Pide Ve Lahmacun Kutusu | Ardahan Pide Kutuları | Ardahan Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, ardahan baklava kutusu, pizza kutusu,ardahan lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Ardahan baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Ardahan baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Ardahan baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Ardahan baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Ardahan pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı ardahan pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Ardahan baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Ardahan pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Ardahan baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için ardahan pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel ardahan pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Ardahan baskılı pide kutusu, ardahan pide kutusu fiyatları, ardahan pide kutusu imalatı, ardahan pide kutusu, ardahan baskılı pide kutusu fiyatları, ardahan baskılı ambalajlar, ardahan pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner