Ardahan Mat Polipropilen Etiket

Ardahan Mat Polipropilen Etiket | Ardahan Pp Etiket | Ardahan Mat Etiket | Ardahan Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Ardahan Polipropilen Ürünler | Ardahan Sembol Barkod Etiket | Ardahan Mat Pp Etiket | Ardahan Barkod Sistemleri | Ardahan Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Ardahan mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Ardahan polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Ardahan pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Ardahan mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Ardahan at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Ardahan mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Ardahan mat pp etiket ardahan opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Ardahan mat etiket, ardahan opak pp, ardahan mat ppardahan boş etiket, ardahan termal etiket fiyatları, ardahan şeffaf pp, ardahan mat polipropilen, ardahan etiket, etiket ardahan, ribon ardahan, karekod okuyucu ardahan, polipropilen, ardahan polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner