Ardahan Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Ardahan | Ardahan Mini Diş Seti | Ardahan Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Ardahan | Traş Seti | Ardahan Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Ardahan

kutulu buklet tras seti

Ardahan otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri ardahan ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  ardahan otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Ardahan otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Ardahan otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti ardahan isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları ardahan ve ardahan kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Ardahan traş seti, traş seti fiyatları ardahan, ardahan buklet traş seti, otel traş setleri ardahan, kutulu traş setleri, ardahan otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri ardahan , kutulu buklet traş seti ardahan.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner