CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Ardahan Baskılı Pizza Kutusu

Ardahan Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Ardahan Pizza Kutuları | Ardahan Pizza Kutusu Fiyatları | Ardahan Pizza Kutusu | Ardahan Pizza Kutusu İmalat | Ardahan Pizza Kutusu Ölçüleri | Ardahan Pizza Kutusu Fiyatları | Ardahan Baskısız Pizza Kutusu | Ardahan Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, ardahan baklava kutusu, ardahan lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Ardahan baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Ardahan baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Ardahan baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Ardahan baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Ardahan baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Ardahan pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Ardahan pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Ardahan askılı pizza kutusu fiyatları ile ardahan pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Ardahan baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla ardahan baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Ardahan baskılı pizza kutusu, ardahan pizza kutuları, ardahan basklı kutular, ardahan baskılı pizza kutusu fiyatları, ardahan pizza kutusu fiyatları, ardahan pizza kutusu imalatı, ardahan pizza kutusu, ardahan baskılı pizza kutusu satışı, ardahan baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner