Ardahan Chromolux Etiket

Ardahan Chromolux Etiket | Ardahan Chromolux Etiket Nedir | Ardahan Chromolux Etiket Fiyatları | Ardahan Chromolux Etiket Baskı | Ardahan Kromolüks Etiket | Ardahan Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Ardahan Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Ardahan chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Ardahan chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan ardahan chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan ardahan kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı ardahan chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Ardahan chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Ardahan chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve ardahan kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Ardahan choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Ardahan choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel ardahan etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Ardahan etiket, ardahan etiket fiyatları, ardahan barkod etiket fiyatları, ardahan baskılı etiket fiyatları, ardahan barkod, ardahan rulo etiket fiyatları, ardahan barkod fiyatları, ardahan rulo etiket, ardahan yapışkanlı etiket, ardahan barkod sistemi, ardahan barkod okuyucu, ardahan barkod okuyucu fiyatları, ardahan koli etiketi, ardahan tekstil etiketi, ardahan saten etiket, ardahan metal etiket, ardahan mat pp etiket, ardahan mat pe etiket, ardahan etiket baskı, ardahan mat polietilen etiket, ardahan lazer etiket, ardahan boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner